Sportclub Doesburg heeft zondag een vervelende nederlaag geleden. Thuis werd met 1-2 verloren tegen SHE, terwijl de Doesburgers de meeste kansen hadden. Door de nederlaag komt SC Doesburg maar niet weg uit de laagste regionen in 5G.
SC Doesburg verzuimde tegen SHE de kansen te benutten. De gasten waren daarentegen wel effectief en scoorden twee maal uit twee kansen. Het Doesburgse doelpunt werd vanaf de strafschopstip gemaakt door Ibrahim Kale.
In de tweede helft moest SHE verder met tien man na een rode kaart voor de doelman. Verder werd er nog een doelpunt van SC Doesburg afgekeurd vanwege buitenspel.
Door de nederlaag daalt SC Doesburg naar de tiende plaats in 5G. Het zag Westendorp voorbij komen. Van de acht gespeelde wedstrijden werden er tot nu toe slechts twee gewonnen, twee gelijkgespeeld en gingen er vier verloren.
Komende zondag is SC Doesburg vrij. Op 15 november gaat het team van trainer Rodney Hartgers op bezoek bij Zelhem, de huidige nummer drie op de ranglijst.
Op naar betere tijden en veel suc6 zondag 15 november!