Sportclub Doesburg heeft de uitwedstrijd bij SDZZ in Zevenaar met 1-3 gewonnen. Na de overwinning staat SC Doesburg op plaats acht in de competitie in de vijfde klasse G.
SC Doesburg kwam tegen SDZZ na twaalf minuten aan de leiding door een doelpunt van Jelmer de Jong. Vlot na rust, in de 49ste minuut, scoorde Ethem Genca de 0-2 voor de ploeg van trainer Rob Janssen. Jelle Schoonen was een kwartier voor het eind trefzeker, 0-3. In de laatste minuut scoorde de thuisploeg de eretreffer.
Met de overwinning in Zevenaar revancheerde SC Doesburg zich van een thuisnederlaag een week eerder. Komend weekend wordt duidelijk of SC Doesburg de stijgende lijn voort kan zetten. Op zondag 2 november speelt het thuis tegen Beatrix, nummer twaalf op de ranglijst. SC Doesburg staat nu achtste in 5G.