De Limehouse Jazzband van Doesburger Robert Duis treedt vrijdag 13 april op tijdens het muziekevenement ‘van gospel naar traditional jazz’. Het concert wordt gehouden in de Grote of Martinikerk in Doesburg en vindt samen plaats met het Ulfts Mannenkoor.
Het dubbelconcert begint om 20.00 uur met het Ulfts Mannenkoor onder leiding van Piet van der Sanden en pianist Henk Bennink. Na de pauze is het beurt aan de Limehouse Jazzband. De avond eindigt om 22.30 uur.
Kaarten voor het dubbelconcert kunnen worden besteld via robertduis@euronet.nl of asiebers@hotmail.com. Toegangskaarten kosten 15 euro per persoon.
Limehouse-Jazzclub: Naar aanleiding van het succes van de Limehouse-Jazzband.nl tijdens het “double-concert” met het ULFT’s Mannenkoor werd besloten een Limehouse-Jazzclub te stichten in de Gemeente Doesburg en wel in Restaurant “de Bonte Hond”. In 2012 zijn op 4 donderdagen sessies gepland vanaf 20.30 uur en wel de eerstkomende sessie op DONDERDAG 30 AUGUSTUS 2012.