Stein Boeken – Tweedehands & Antiquariaat uit Doesburg houdt op zaterdag 16 mei de vijfde Hanze Boeken – en Kunstmarkt in het centrum van Doesburg. De markt wordt gehouden van 10.00 -17.00 uur in de Gasthuisstraat en Gasthuiskerk. Professionele boekhandelaren uit het hele land zullen op 40 kramen een gevarieerd aanbod presenteren waarbij veel handelaren gespecialiseerd zijn in een bepaald genre.
In de Gasthuiskerk presenteren zich Beeldende Kunstenaars met onder ander schilderijen, pastels en aquarellen. De toegang tot dit alles is gratis.
Meer informatie over de Boekenmarkt, met onder ander een lijst van deelnemers, kunt u vinden op de www.stein.nl. Stein Boeken, Tweedehands & Antiquariaat, is gevestigd in een prachtig Art Deco pand in de Gasthuisstraat 16 in Doesburg. Het is het enige complete Jugendstil pand van Doesburg.
Op zondag 26 juli houdt Stein Boeken een Boeken – en Kunstmarkt op Landgoed Middachten in De Steeg.