Groep 6/7B van basisschool De Wetelaar komt deze week in actie voor het goede doel. Emma (foto) en haar klasgenoten gaan in korte broek naar school om geld in te zamelen voor Stichting Kinderen Kankervrij (KiKa).
De klas doet mee aan de landelijke actie ‘KiKa Korte Broek’. Met deze actie vragen de leerlingen op een leuke en zichtbare manier aandacht voor kinderen met kanker. Iedereen kan bijdragen door een donatie te doen.
Met elke donatie help je mee aan belangrijk onderzoek en betere behandelingen. Zo maken we samen het verschil.
Wil je groep 6/7B steunen? Dat wordt enorm gewaardeerd. Doneren kan hier.
Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door de ‘Vrienden van DoesburgDirect.nl’. Dat zijn: Ralph Klaassen, Rietbergh, Xycleservice, PlusFitDoesburg, Rootz, Delikasa,Hillenaar Optiek, Etos Doesburg en Restaurant China









