Het Kunstlab Doesburg heeft een reeks aan activiteiten gepland voor de komende maanden. In het weekend van 6 en 7 september staan de deuren van het Kunstlab in het centrum van de Doesburg wijd open voor het nieuwe workshop- en cursusprogramma van dit najaar. Dit programma bevat workshops en lessen voor zowel kinderen als volwassenen.
In dit weekend zijn de docenten aanwezig om een en ander toe te lichten en vragen te beantwoorden. ‘Kom kijken en kennismaken. Het totale overzicht van het cursus- en workshop programma 2014 is via de website te downloaden. Er zijn ook individuele PGB trajecten mogelijk’, aldus Ine de Laak namens Kunstlab.
In het Kunstlab worden tevens school- en bedrijfsactiviteiten georganiseerd. Elke maand staat de wisselende collectie van de Kunstlab-kunstenaars in het licht van een gekozen thema. In september is dit thema Kleur. De werken zijn zowel twee als driedimensionaal. Dit werk is in de Kunstlab-winkel te bewonderen.