Delicatessenwinkel Delikasa in Doesburg is vernieuwd. Sinds gisteren heeft de winkel in de Kerkstraat een nieuwe koeltoonbank en een nieuwe kassa. Dit na een geslaagde crowdfundingsactie.
Begin deze week werd de oude koelwerkbank die sinds de opening van Delikasa in de winkel stond, vervangen. De blikvanger heeft plaats gemaakt voor een nieuwe koeltoonbank waarin de kazen en andere lekkernijen worden getoond.
Dankzij een crowdfundingsactie eind vorig jaar kon Delikasa deze nieuwe koeltoonbank en kassa aanschaffen.
‘Maandagochtend zijn we begonnen met het verwijderen van de bij iedereen wel bekende toonbank. Dit ging snel en zonder veel problemen. Ook de nieuwe koeltoonbank de winkel in krijgen, ging boven verwachting’, aldus Marja Aarts van Delikasa.
Dankbaar
Aarts vervolgt: ‘Dinsdag werd de nieuwe koeltoonbank verder geïnstalleerd en hoewel er nog wat kleine dingen opgelost moeten worden konden we vanaf 17.00 uur genieten van een hapje en een drankje met veel van de mensen die ons hebben gesteund. De kassa was ook aangekomen en stond te pronken op de koeltoonbank’.
‘We zijn ongelooflijk dankbaar voor al die mensen die met hun bijdrage hebben gezorgd dat Delikasa de nieuwe koeltoonbank en kassa heeft kunnen aanschaffen. We hopen er samen met onze vele klanten nog lang plezier van te hebben’, aldus Aarts.
Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door de ‘Vrienden van DoesburgDirect.nl’. Dat zijn Xycleservice, PlusFitDoesburg, Rootz, CarConcept, Delikasa, Koenen Echte Bakker, TimeOut Events,LekkerszenZo,Restaurant De Liefde, Hillenaar Optiek, Gasthuiskerk Doesburg, Slaapspecialist Ralph Klaassen en La Boucherie.
Zo zie je hoe je met crowdfunding je winkel ook voor het oog weer helemaal klaar voor de toekomst kunt maken.
De kwaliteit is/was al 100% op orde!
Succes!
Veel suc6 met je nieuw koeltoonbank Marja Aarts