Speelparadijs Binkie in Doesburg is tot en met 1 september elke dag geopend. Gedurende deze periode is er een actie voor kinderen en ouders.
Kinderen betalen 4,50 euro entree. Ouders 1,95 euro, dat is inclusief een bak koffie. Binkie is maandag tot en met vrijdag geopend van 13.00 tot 17.30 uur en in het weekend van 12.00 tot 17.30 uur geopend.
Binkie is gevestigd aan de Eekstraat 15 in het buitengebied van Doesburg en maakt onderdeel uit van partyboerderij IJsselhoeve. Rondom de speelplaats is voldoende ruimte om auto’s of fietsen te parkeren.
Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door de ‘Vrienden van DoesburgDirect.nl’. Dat zijn: Xycleservice, PlusFitDoesburg, Rootz, CarConcept, Delikasa, Koenen Echte Bakker, TimeOut Events, Restaurant De Liefde, Hillenaar Optiek, Gasthuiskerk Doesburg, Edelsmederij Tobias , Brasserie Het Zesde Zintuig en Partyboerderij De IJsselhoeve en Binkies.