De Stichting Doesburg 777 houdt op zondag 9 november van 14.30 tot 16.30 uur een veiling ten bate van het thema Culinair, dat op 1 februari wordt gehouden in Het Arsenaal. Plaats van handeling van de veiling is restaurant De Liefde in Doesburg. De veiling staat onder leiding van Maarten Lindner en er wordt geveild per opbod.

Tijdens de veiling worden er diverse producten en diensten aangeboden. Wat te denken van een workshop bij de schoonheidsspecialist, een basiscursus creatief fotograferen, een hotelbon of een gesigneerd boek van Tineke Beishuizen. Om nog maar te zwijgen van een dagje meelopen met een college van bestuur, een waardetaxatie van uw woning, een saunabezoek voor twee personen of twee originele High Teas in restaurant De Liefde.

Een entreebewijs voor de veiling kost € 5,- per persoon. Vooraf aanmelden is noodzakelijk en kan via info@doesburg777.nl. De veiling start om 14.30 uur en duurt tot 16.30 uur. Vanaf 14.00 uur bent u van harte welkom in Restaurant De Liefde, Philips Gastelaarsstraat 5A, 6981 BH in Doesburg.

De veilingstukken dienen na afloop contant te worden betaald en te worden meegenomen. De te veilen producten en diensten zijn:

  • Schilderijen
  • Twee keer high tea de luxe bij De Liefde
  • Chocoladebonbons
  • Taart
  • Twee keramiekstukken
  • Een frisbeeclinic
  • Een Inspiratiesessie
  • Een dag mee met een college van bestuur
  • Een verbouwingsschets
  • Een jaar lang gratis promotie via radio
  • Een hotelbon
  • Een workshop bij een schoonheidsspecialist
  • Een persoonlijk geschreven gedicht
  • Buggy rijden voor vier personen
  • Interieuradvies door een professionele binnenhuisarchitect
  • Een waardetaxatie van uw woning
  • Een portrettekening
  • Twee kussens
  • Een promotiefilm
  • Een knipbeurt
  • Prachtige sierraden
  • Een rondleiding door sportcentrum Papendal
  • Een workshop koken
  • Een workshop gastvrijheid
  • Kaarten voor een voorstelling in de zaal De Vereeniging in Nijmegen
  • Een dag meerijden met een chauffeur
  • Een basiscursus creatief fotograferen
  • Een tattoo van A4 formaat
  • Een gesigneerd boek door en van Tineke Beishuizen
  • Een fietstenue
  • Oude LP’s + tien 10 kaarten voor Doesburg 789 feest
  • Een stadswandeling
  • Een saunabezoek voor 2 personen

In het thema Culinair staat op 1 februari 2015 het evenement ‘Kook je eigen gerecht’ op het programma. Dit evenement vindt plaats in Het Arsenaal 1309 en legt een een verbinding tussen de horecaondernemingen van Doesburg en de vele nationaliteiten die Doesburg rijk is. ‘Onbekenden’ schuiven bij elkaar aan en het voedsel en de maaltijd worden de verbindende factoren.