Wat is het?
De Beursvloer is een succesvol concept om Maatschappelijk Betrokken Ondernemen (MBO) te bevorderen. Het is een netwerkevenement waarbij maatschappelijke organisaties en bedrijven elkaar ontmoeten en kijken wat ze voor elkaar kunnen betekenen. Beursvloer Doesburg brengt vraag en aanbod van vrijwilligerswerk bij elkaar.
Waar is het?
Beursvloer Doesburg vindt plaats in compleet verbouwde Het Arsenaal 1309 in de Kloosterstraat 15 in Doesburg.
Wanneer is het?
Beursvloer Doesburg wordt gehouden op maandag 3 november. Het start om 19.30 uur en duurt tot 21.00 uur.
Deelnemers
Opgeven om als bedrijf of organisatie deel te nemen aan Beursvloer Doesburg kan niet meer. De inschrijving is gesloten. Hierbij de deelnemerslijst.
Nieuwsbrief
Aanmelden voor de gratis nieuwsbrief kan hier.
Zie ook:
Nieuwsbrief van 4 oktober 2014
Nieuwsbrief van 8 september 2014
Organisatie
Beursvloer Doesburg wordt georganiseerd door projectgroep Beursvloer Doesburg:
Rob Groen (organisatie Projectgroep – Gemeente Doesburg)
Esther Bosgoed (organisatie projectgroep – Buurtacademie Doesburg)
Carlien Staring (organisatie projectgroep – Schilderschool Doesburg)
André Bikker (organisatie projectgroep – Schilderschool Doesburg)
De hoekmannen/vrouwen tijdens Beursvloer Doesburg zijn:
Désirée Kester (internationaal onderneemster, initiatiefneemster Doesburgse Hanzefeesten, Huttendorp en Doesburg Bruist!)
Wil Verlaan (betrokken bij de lokale politiek binnen D66 en voorzitter 4-5 mei Comité Doesburg)
Jan Strating (oprichter van Open Coffee Doesburg en eigenaar van JRS Bedrijfssupport & Interimmanagement)
Rob Groen (verantwoordelijk voor de communicatie van de gemeente Doesburg en wijkcoördinator)