Bewoners van de Margrietstraat en van de flat aan de Kraakselaan in Doesburg willen dat de Margrietstraat wordt ontsloten op de Kraakselaan. De huidige situatie zou onveilig zijn voor fietsers omdat de Monseigneur Bekkerslaan nu wordt gebruikt. Dat meldt De Stadspartij.
‘We hebben het verzoek gekregen van bewoners uit de Magrietstraat en bewoners van de flat aan de Kraakselaan om de Margrietstraat weer te ontsluiten op de Kraakselaan. De huidige situatie is onveilig voor fietsers, omdat men nu de Monseigneur Bekkerslaan hiervoor gebruikt’, schrijft De Stadspartij op haar Facebook-pagina.
De Stadspartij laat weten dat verandering aan de verkeersituatie wellicht meegenomen kan worden in de laatste fase van het herstructureringsplan van Zuidelijk Molenveld. ‘We zullen dit verzoek meenemen en aanbieden na de verkiezingen aan het nieuwe college’, belooft De Stadspartij.
wat verkiezingen al niet teweeg brengen 😉