Meer dan 130 personen hebben zich inmiddels aangemeld voor de Haringparty in Doesburg. Die vindt donderdag 23 juni plaats op het pleintje bij het Stadhuis, waar de maquette wordt onthuld.
Voorafgaand aan de haringparty vindt om 16.00 uur de officiële handeling plaats waarbij de maquette wordt onthuld. Daarnaast krijgt het plein een nieuwe naam. Het gaat Vischmarkt heten.
Vanaf omstreeks 17.15 uur start de haringparty. Om 18.30 uur vindt tweemaal een veiling van een vaatje haring plaats. De opbrengst van de veiling komt ten goede aan een Doesburgse wereldwijzer.
Aanmelden voor de haringparty kan nog via de website www.haringparty-doesburg.nl.
Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door de ‘Vrienden van DoesburgDirect.nl’. Dat zijn Xycleservice, PlusFitDoesburg, Rootz, CarConcept, Delikasa, Koenen Echte Bakker, TimeOut Events, LekkerszenZo, Restaurant De Liefde, Hillenaar Optiek, Gasthuiskerk Doesburg, La Boucherie, Stadshotel Doesburg en Edelsmederij Tobias.