Stadsbierhuys De Waag pakt met koningsweekend uit met twee bands. Daarbij zit The Glamrocks, een band met leden van de bekende groep Het Goede Doel.
De Waag zoekt altijd verbondenheid met cultuur en gezelligheid, laat eigenaar Roy Kappert van De Waag weten. Zo staan er in het Koningsweekend ook twee totaal verschillende band, maar wel twee die er volgens Kappert echt toe doen.
Op Koningsdag stemmen de mannen van The Glamrocks hun drums en gitaren voor een reis terug in de tijd van de Glamrock. Geheel in stijl brengen ze furore aan die tijd waarin alles nog normaal was. De band bestaat niet uit de minste muzikanten; Toni Peroni op drums (Het Goede Doel), René Meister op toetsen (Het Goede Doel), de meester van de snaren Alfred vanderlinden (The Bintangs) en Johnny Dooms (Powerplay) met zijn magische uitstraling op bass.
Het belooft volgens Kappert een spektakel te worden met nummers van The Sweet, Mud, David Bowie, Alice Cooper, Slade, The Osmonds en nog vele anderen. Bekend van tv en vele festivals staan ze vanaf 14.30 uur bij De Waag.
De dag erna, zondag 28 april, treedt de band BJ’s Wildverband op met gitarist BJ Baartmans, Eric van Dijsseldonk (Paul de Munnik, JW Roy, Erwin Nyhoff, Frédérique Spigt) en drummer Sjoerd van Bommel (Bots, Frédérique Spigt, Philip Kroonenberg, Clemens van de Ven). In de band: BJ’s Wildverband spelen de mannen americana, folk en blues. In hun pré theaterconcert laten zij de mensen in en rondom De Waag vast proeven van deze stoofpot. Aanvang van het optreden is 15.00 uur.
Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door de ‘Vrienden van DoesburgDirect.nl’. Dat zijn: Xycleservice, PlusFitDoesburg, Rootz, Delikasa, Restaurant De Liefde, Hillenaar Optiek, Etos Doesburg, Restaurant China, en SkinCare Huid- en Oedeemtherapie.