Filmhuis Doesburg heeft op vrijdag 22 maart en woensdag 27 maart een bijzondere film op het programma staan. Het gaat om ‘Northern Comfort’, een film die draait om het overwinnen van angsten door de confrontatie aan te gaan. De hoofdpersonages van deze film besluiten als afronding van hun vliegangstcursus samen het vliegtuig naar IJsland te nemen.
Onder de passagiers bevindt zich Sarah, een veertiger uit Londen die recent een nieuwe relatie is begonnen en deze graag wil behouden. Om dit te kunnen doen, moet ze haar controle loslaten en haar fobie overwinnen. Tijdens de vlucht ontmoet ze andere vliegangstige zielen en samen beleven ze een reis die nog dramatischer uitpakt dan ze zich ooit hadden kunnen voorstellen.
‘Northern Comfort’ neemt de kijker mee op een reis waarbij het absurdisme geleidelijk wordt opgevoerd. De film begint als een conventionele komedie in een geloofwaardige setting, maar schakelt na een ingrijpende gebeurtenis over naar een ander register waarbij de remmen losgaan.
Een van de acteurs in de film is Timothy Spall, bekend van zijn meesterlijke rollen in onder andere ‘The Last Bus’, ‘Mr. Turner’ en als Peter Pettigrew in de ‘Harry Potter’-films.
Wil je deze bijzondere filmervaring niet missen? Reserveer dan je tickets via de website van Filmhuis Doesburg: filmhuis-doesburg.nl.
Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door de ‘Vrienden van DoesburgDirect.nl’. Dat zijn: Xycleservice, PlusFitDoesburg, Rootz, Delikasa, Restaurant De Liefde, Hillenaar Optiek, Etos Doesburg, Restaurant China, en SkinCare Huid- en Oedeemtherapie.