Apeldoorn, 4 maart 2025 – Samen met Circulus verzorgt de gemeente Doesburg dit jaar een compostactie. Op zaterdag 29 maart zijn inwoners van de gemeente welkom op het recycleplein in Doesburg om gratis compost af te halen. Hiermee wil de gemeente inwoners bedanken voor het goed scheiden van groente-, fruit- en etensresten, waardoor er compost van gemaakt kan worden. Met deze actie doet de gemeente mee aan de jaarlijkse Landelijke Compostdag.
De lente is in zicht. Tijd om weer aan de slag te gaan in de (moes) tuin of op het balkon. Compost kan daarbij goed van pas komen. Het is een voedingsstof waarvoor bewoners bovendien zelf de grondstoffen leveren; compost wordt gemaakt van groente-, fruit en tuinafval (gft) dat gescheiden wordt ingezameld.
Op=op
Tijdens de Compostdag kunnen inwoners van de gemeente Doesburg gratis maximaal vijf zakken gft-compost voor het eigen huishouden afhalen. Op vertoon van de milieupas. De 20-literzakken worden tussen 10.00 en 14.00 uur verstrekt. Hiervoor geldt: zolang de voorraad strekt.
Gratis compost halen bij het Circulus recycleplein
Op zaterdag 29 maart van 10.00 – 14.00 uur kan er voor het recycleplein gratis compost worden opgehaald.
Locatie: Parallelweg Den Helder 4 in Doesburg.
Aanrijden via de Didamseweg. Om te voorkomen dat het verkeer vastloopt vragen we om niet aan te rijden via de Magnolialaan of Drempterdijk.
Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door de ‘Vrienden van DoesburgDirect.nl’. Dat zijn: Kelly & Tess, Ralph Klaassen, Rietbergh, Xycleservice, PlusFitDoesburg, Rootz, Delikasa,Hillenaar Optiek, Etos Doesburg, Restaurant China, enSkinCare Huid- en Oedeemtherapie.