Jetse de Jong is featured guest bij concert Steel Going Strong
Het avondje blues van Steel Going Strong op zaterdag 22 november bij Podium Doesburg krijgt er een swingende muzikale dimensie bij. Niemand minder dan pianist ‘Call me Jetse’ de Jong sluit de 22e als ‘featured guest’ aan bij gitarist en zanger Jean Paul Griede en mondharmonicaspeler Ben Bouman.
Dat betekent extra dampende New Orleans second-line grooves en rokende blues-licks bovenop het toch al hevig swingende geluid van het gitaar en mondharmonica-duo. Er gaan verhalen dat Jetse de Jong als kind in een grote pot met New Orleans gumbo viel en daarna niet meer kon stoppen met piano spelen. Wat dat betekent voor deze unieke combinatie met Griede en Bouman laat zich alleen maar raden. Eén ding staat vast: het wordt een avondje blues met een hele grote B! Mis het niet.
Zaterdag 22 november, 20.00 uur. Toegang € 7,50
foto: Jetse de Jong photo by ©Amanda Malia
Deze site wordt mede mogelijk gemaakt door de ‘Vrienden van DoesburgDirect.nl’. Dat zijn: Ralph Klaassen, Rietbergh, Xycleservice, PlusFitDoesburg, Rootz, Delikasa,Hillenaar Optiek, Etos Doesburg en Restaurant China








